NfJ

„Hleď, tímto dnem tě ustanovuji nad pronárody a nad královstvími, abys rozvracel a podvracel, abys ničil a bořil, stavěl a sázel.“ (jer 1,10)

Chceme rozvracet představy, jak vypadá křesťanský projekt. Chceme podvracet pocity lidí v křesťanské komunitě, co je a není možné. Chceme ničit strach křesťanů pustit se do něčeho nového. Chceme bořit zdi, které brání v rozvoji křesťanských projektů, ať už jsou v oblasti financí nebo vědomostí. Chceme stavět zdravou a sebevědomou křesťanskou leaderskou komunitu. Chceme sázet nové projekty, tak aby zakořenily, nesly ovoce a proměnily svoje okolí. 

Náš tým

Jan Vejtasa

Regionální koordinátor Morava

Honzovou největší charakteristikou je nadšení. Rád rozdává okolo sebe radost a pozitivní energii. V NFJ působí jako spoluzakladatel, takže pracuje na spoustě věcí z různých oblastí naší činnosti. 

[email protected]
+420 735 894 649

Karel Halačka

Výkonný ředitel/
koordinátor Čechy

Karel rád pomáhá ostatním naplňovat jejich potenciál a plnit si sny. Kreativitu kombinuje se systémovostí. Nejen z těchto důvodů se stará o výkonný tým a koordinuje projekty v Čechách. 

[email protected]
+420 722 696 452

Klára Salcmanová

Komunikační specialistka

Klára má opravdovou vášeň pro psané slovo, kterou se již několik let intenzivně zabývá. Svůj čas tráví nejen četbou ale také autorskou tvorbou. Má smysl pro detail, ráda se učí novým věcem a dokáže se zamyslet nad myšlenkovým přesahem textů. Tyto vlastnosti z ní činí cenného člena marketingového týmu.

[email protected]
+420 720 568 210

Dominik Němec

Týmový asistent

Dominik je lidumil, který rád lidi spojuje a pomáhá jim, což v týmu NfJ uplatňuje jako týmový asistent a jeho podpora. Je kreativní člověk se smyslem pro detail, kterému ani jeho zrakový handicap neubírá na všímavosti, pozornosti a humoru.

[email protected]
+420 605 386 667

Partneři

Správní rada

Jan Vejtasa

Předseda

Karel Halačka

Člen

Lukáš Jan Němec

Člen

Jan Zima

Jan Zima

Člen

Dozorčí rada

Tomáš Došek

Člen

Václav Radoš

Člen